Anna Golec

Nazywam się Anna Golec, z wykształcenia jestem magistrem fizjoterapii, akupunkturzystą i dietetykiem TMC (Tradycyjnej Medycyny Chińskiej). Tytuł mgr fizjoterapii otrzymałam na Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, a akupunkturę ukończyłam w Instytucie Medycyny Chińskiej i Profilaktyki Zdrowia w Krakowie. Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu dietetyki na UJ w Krakowie oraz liczne szkolenia z dietetyki TMC, która zdecydowanie jest mi bliższa.

Mój pierwszy kontakt z Medycyną Chińską miał miejsce za sprawą pogłębiania wiedzy o biorezonansie komórkowym i Terapii MORA, które wykorzystują filozofię Medycyny Chińskiej w celu doprowadzania do równowagi zdrowia.

Wysoka skuteczność terapii biorezonansowych (MORA) i akupunktury skłoniła mnie do dalszego pogłębiania wiedzy o Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Uczestniczę w wielu szkoleniach tematycznych prowadzonych przez wybitnych praktyków Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

Moi pacjenci to osoby które poszukują naturalnych metod wspomagania powrotu do zdrowia bądź Ci którym dotychczasowe leczenie nie przyniosło upragnionych efektów.

Doświadczenie zawodowe

12

Lat praktyki zawodowej

30

Kursów i szkoleń

156

Zadowolonych pacjentów

Certyfikaty

W dalszym ciągu doskonalę swoją wiedzę i staram się łączyć różne znane przeze mnie techniki, by w jak najpełniejszy sposób pomagać swoim pacjentom.