Masaż Bańką Chińską

To znany i ceniony sposób na cellulit.Na czym polega masaż bańką chińską?

Masaż taki działa na zasadzie podciśnienia. Powoduje to zassanie tkanek i wpływa na ich przekrwienie. Jeśli skórze brakuje elastyczności - masaż przywróci jej jędrności. Najczęściej masowane rejony ciał to: oczywiście uda, pośladki i brzuch :) czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. Masaż bańką przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Bardzo ważny w całym masażu jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej a to ma nieograniczoną moc w kuracji antycellulitowej. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Indywidualnie ustalam stopień zassania bańki, przez co zabieg jest bezbolesny, masaż dostosowywany jest do indywidualnego progu odczucia bólu. Ile trwa zabieg?

W gabinecie - masaż bańką chińską trwa ok. 15 - 30 minut, powinien być wykonywany seriach po 10-12 zabiegów. Przy czym powinno się go wykonywać dwa razy w tygodniu. Efektem ubocznym może być zaczerwienienie, czasem małe wybroczyny, które zwykle wchłaniają się w przeciągu kilku dni.

Jak wygląda zabieg?

Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas masażu bańką chińską oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

Przeciwwskazania względne(zapytaj specjalisty):
  • kobiety w ciąży,
  • w okresie menstruacji
  • osoby mające żylaki
  • podwyższona temperatura ciała,
  • zaburzenia krzepliwości krwi,
  • stany zapalne skóry.
Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi, oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii- odchudza :)
Chcesz mieć jędrną skórę? Nie czekaj! Umów się na serię masaży bańką chińską. Otrzymasz 5% rabatu.